Publicat 04 Mar 2008 | Expiră 04 Apr 2008

Asistent/a manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara
• studii superioare, avantaj
• foarte bune cunostinte de PC
• foarte bune cunostinte de limba engleza
• abilitatea de a lucra in echipa
• Respectarea termenele limita pentru indeplinirea sarcinilor
• Abilitati de organizare a activitatatii curente de birou
• Proactiva

Descrierea jobului

- Tine agenda sefului direct
- Anunta persoanele convocate la sedintele sefului direct de programul si locul de desfasurare al acestora
- organieaza sedintele sefului direct
- Participa, atunci cand este necesar, la organizarea evenimentelor companiei
- Raspunde la telefon, trimite faxuri, emailuri
- Activitati de protocol
- Pregateste si programeaza salile de sedint
- Urmareste executarea contractelor filialelor de reprezentare firma
- Pregateste rapoartele zilnic de incarcari
- Pregateste orice alte materiale solicitate de seful direct

Descrierea companiei

- companie multnationala in domeniul FMCG

Expirat
Asistent/a manager  -  Pepsi Americas