Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Asistent/a Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent/a studii superioare, preferabil limbi straine - engleza;
- cunoastere a limbii engleze (scris, vorbit, citit) la nivel de limba materna;
- cunoastere, cel putin la nivel mediu, a pachetului Office (word, excel, outlook, acces, etc.);
- persoana serioasa, responsabila, comunicativa, etc.;
- disponibilitate la program prelungit.

Descrierea jobului

- inregistrarea corespondentei si redirectionarea acesteia catre departamentele de specialitate;
- traducere (engleza/romana; romana/engleza) si redactare diverse texte, adrese;
- actualizare baza de date in Acces;
- actualizare si intocmire diverse situatii in excel;
- activitati de scanare, copiere, arhivare corespondenta;
- activitati de protocol.

Institutie pentru dezvoltare si administrare de bunuri imobiliare

Expirat
Asistent/a Manager  -  Fundatia Caritatea