Publicat 01 Nov 2007 | Reactualizat 02 Dec 2007 | Expiră 02 Nov 2007

Asistent(a) in Departamentul Comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice
- experienta 1 - 5 ani
- spirit comercial
- cunostinte utilizare MS Office, Outlook, CRM (avantaj)
- abilitati de comunicare
- rezistenta la stres
- flexibilitate
- orientare pro-client
- cunostinte solide de limba engleza si/sau franceza (obligatoriu)
- spirit de echipa

Descrierea jobului

- gestiune comerciala si financiara (oferte, contracte, finantare, plata, livrari)
- asigura suportul necesar echipei de vanzari referitor la preturi, disponibilitate stoc, etc.
- gestionarea contractelor si a relatiei cu clientii
- gestionarea relatiei cu furnizorii externi

Societate franceza importator al marcii CASE si distribuitor al celor mai renumite marci de utilaje agricole din Europa, activa pe piata romaneasca inca din anul 1998.

Expirat
Asistent(a) in Departamentul Comercial  -  SC TADIS AGRO SRL