check_circle

Job verificat

|Publicat 06 Aug 2013 | Reactualizat 03 Sep 2013 | Expiră 07 Sep 2013

Asistent/a director proiect (perioada determinata)

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare,
- cunostiinte operare calculator ( pachet Microsoft Office),
- limba engleza - nivel mediu - avansat,
- disponibilitate la lucru in teren, unde programul de lucru este format din 20 de zile calendaristice lucrate consecutiv, cate 10 ore pe zi, urmate de 10 zile calendaristice libere.
- avantaj carnet auto - cat. B.

Descrierea jobului

- face legatura dintre echipa din teren si celelalte departamente din cadrul companiei,
- responsabil de inregistrarea intregii documentatii interne si externe ce priveste echipa din teren: adrese, informari, contracte cu clientii, caiete de sarcini, decizii, rapoarte,
- asigura legatura intre echipa din teren si clientii societatii.

Prospectiuni S.A. este cea mai mare si de traditie companie din Romania, specializata in cercetari geologice si geofizice pentru resurse minerale si ape subterane, ocupand pozitia de lider pe piata interna, atat din punct de vedere al diversitatii serviciilor geologice si geofizice incluse in sfera de activitate, cat si al cifrei de afaceri din domeniu. Compania este activa si la nivel international, desfasurand proiecte in tari ca: Maroc, Senegal, Portugalia, Tajikistan, Bulgaria etc.

Expirat
Asistent/a director proiect (perioada determinata)  -  Prospectiuni S.A.