Publicat 10 Mar 2008 | Reactualizat 07 Apr 2008 | Expiră 10 Apr 2008

Asistent(a) Departamentul Cumparari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent(a) de studii superioare;
- Experienta pe un post de lucru similar constituie un avantaj;
- Excelente cunostinte de limba franceza;
- Bune cunostinte de limba engleza;
- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office;
- Foarte bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

- Organizeaza agenda reuniunilor sefului Departmentului Cumparari;
- Urmareste stadiul de solutionare al proiectelor din Departamentul Cumparari;
- Asigura comunicarea interna si externa in cadrul Departamentului Cumparari;
- Gestioneaza activitatile administrative.

Descrierea companiei

- Mediu de lucru international;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial competitiv;
- Pachet pentru relocare geografica.

Expirat
Asistent(a) Departamentul Cumparari  -  Dacia Group Renault