Publicat 06 Sep 2005 | Expiră 07 Oct 2005

asisstant manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare. (Limbi straine;Universitatea Tehnica de Constructii ;Economice)
- cunoastere lb.Engleza – fluent (obligatoriu),inca o lb.straina(de preferinta lb.Germana) este un avantaj.
- cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, PowerPoint)
- organizat, atent la detalii.
- pozitia reprezinta interfata intre managementul superior si partenerii companiei,o prezenta fizica agreabila.
- cv-urile cu foto anexata daca este posibil.

Descrierea jobului

- organizare si monitorizare agenda presedinte.
- redactare si traducere corespondenta interna si externa a companiei.
- gestionare - arhivare corespondenta.
- coordonare aranjamente pt. sedinte ; asigurare si pregatire materiale necesare
- asigurare traduceri in timpul sedintelor.

Grupul nostru de societatii au ca obiect de activitate antreprenoriat general in constructii,consultanta, investitii si proiectare.

Expirat
asisstant manager  -  Contrax Group