Publicat 11 Iul 2005 | Reactualizat 11 Aug 2005 | Expiră 11 Aug 2005

Asisstant Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta 1-2 ani.
Studii superioare.
Operare PC (MS Ofice) si echipamente de birou.
Limba engleza.
Organizata, disciplinata, responsabila.
Abilitati de relationare si comunicare.
Atitudine proactiva in raport cu sarcinile.

Descrierea jobului

Desfasoara activitati generale de secretariat, receptie si protocol.
Asigura interfata cu exteriorul firmei – gestioneaza corespondenta interna si externa specifica (clienti, furnizori etc)
Gestioneaza de comun acord cu managementul agenda zilnica a agentiei.
Gestioneaza baza de date cu contactele firmei.
Intocmeste si arhiveaza documente de contabilitate primara (facturi, contracte, etc)

Posibilitati de avansare in structura interna a agentiei.

Descrierea companiei

O importanta agentie de publicitate.

Expirat
Asisstant Manager  -  Agentie de publicitate.