Publicat 01 Nov 2007 | Reactualizat 30 Nov 2007 | Expiră 02 Dec 2007

Asisstant Manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa, ordonata, responsabila, buna cunoscatoare a limbii engleze, cu aspect placut, comunicativa. Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii.

Descrierea jobului

Activitati generale de secretariat. Asigurare protocol.
Cunostinte solide PC (pachetul Office).
Contabilitate primara - factura, chitanta, ordin de plata, registru de casa.
Fara obligatii personale (studii in desfasurare, probleme personale consumatoare psihic si de timp, alte activitati profesionale paralele etc.)
Experienta in domeniu cel putin 2 ani.

Descrierea companiei

Investitii si tranzactii imobiliare.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asisstant Manager  -  CONFIDENTIAL