Publicat 01 Apr 2008 | Reactualizat 01 Mai 2008 | Expiră 02 Mai 2008

ARTIST 3D

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

GRAFICIAN 3D: MODELEAZA SI TEXTUREAZA ASSET-URI PENTRU JOCURI NEXT GEN.

Descrierea jobului

Descrierea postului:

Cerinte:

FOARTE BUNE CUNOSTINTE DE MODELARE/TEXTURARE.
EXPERIENTA RELEVANTA IN INDUSTRIA JOCURILOR.
DISPONIBILITATE PENTRU STUDIU SI PERFECTIONARE PROFESIONALA.
SERIOZITATE.

VOM RASPUNDE NUMAI CANDIDATILOR ELIGIBILI. MULTUMIM PENTRU INTELEGERE.

Oferta (bonusuri, beneficii):

SALARIU MOTIVANT.
POSIBILITATEA DE EVOLUTIE IN CARIERA.
ECHIPA FOARTE BINE PREGATITA SI DINAMICA.
BONURI DE MASA.
BONUSURI.
ASIGURARI MEDICALE DE STAT+PRIVATE.
TEAM-BUILDING EVENTS.

AMC Studio este o companie IT romaneasca, specializata in domeniul jocurilor video.

Planul nostru dinamic si ambitios de dezvoltare are in vedere si permanenta recrutare de personal cu competente inalte si profesionalism recunoscut. Dorim sa formam noi specialisti carora le oferim training specializat, excelente posibilitati de dezvoltare profesionala, pachet salarial motivant, sansa de a lucra într-un colectiv tanar şi dinamic.

Pentru informatii referitoare la posturile disponibile, accesati careers.amc.ro sau www.amc.ro

Expirat
ARTIST 3D  -  AMC Studio

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles