Publicat 25 Feb 2008 | Reactualizat 25 Mar 2008 | Expiră 27 Mar 2008

Artist 3D

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in 3DS MAX, foarte bun modelator, experienta in animatia de personaj si utilizarea Character Studio, studii/experienta artistica.

Descrierea jobului

modelare si animatie pt personaje; modele cu limita de poligoane; sansa de a se instrui si de a promova intr-un colectiv dinamic cu mari perspective.

firma relativ noua, cu preocupari si ambitii in domeniul 3D (jocuri si filme).

Expirat
Artist 3D  -  zeppelin design srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles