Art Director

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 - 6000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pe scurt

Viața e prea scurtă pentru anunțuri lungi de angajare, așa că uite care e faza! Noi avem nevoie de Art Director - om cu pasiune pentru tot ce e cool în design, care lucrează ușor cu insighturi și concepte. Tu ai nevoie de o echipă fun și pusă pe fapte mari.

Te bagi?

Descrierea jobului

Ideal, ar fi să fie cineva: Care a lucrat cel puțin 3 ani prin agenții
Cu un portofoliu frumos, de-ți vine să-l pui pe Insta
Profi cu Photoshop, Illustrator și tot ce ține de Adobe Creative Suite
Are ideile și conceptele la el, indiferent de brand
Iubește să creeze digital content, dar e deschis către campanii 360
Știe să decline un concept pe diferite materiale (postări, bannere, spoturi)
Poate să identifice vocea unui brand și să construiască în timp o identitate
E disponibil să lucreze fulltime, 50% de la birou, 50% remote

Ce dăm la schimb: O echipa super young și creative, care știe când să fie fun și când să se pună pe treabă
Branduri de toate formele și mărimile
Un sediu central super cozy, cu inghețată și cafea pe săturate (we have vegan options too)
Cele mai fun teambuildinguri
Work from home când dorești

Dacă crezi că e chimie între noi, așteptăm un mail neapărat cu CV + Portofoliu.

Descrierea companiei

Waio inseamna different by default.

Suntem agentia care tine mereu digitalul in suflet si rezultatele in minte, unde vei gasi mereu ceva neasteptat.

Zi de zi, facem mixuri unice de creatie si strategie, care sa se potriveasca manusa clientilor nostri. Iubim tot ce este digital, dar abia asteptam sa ne intindem mai mult decat ne este plapuma si sa cream campanii si solutii integrate 360.

Pana acum am facut echipa buna cu branduri curajoase, mici si mari precum: Brand Minds, Digitalium, Elefant, Doraly, Verdino, Unfished, Burger Van, Sweat Concept, True Story Project, VRTW, Glomarin, Sushi Garden – ca sa numim doar cateva.
Publicat 1 iul. 2022 Reactualizat 15 iul. 2022 Expiră 31 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos