de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

ART DIRECTOR - PUBLICITATE (Turda)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Lucrul in programe de editare imagine: Adobe, Photoshop sau Corel
Cursuri de calificare in marketing/vanzari - avantaj
Creativitate, initiativa, corectitudine si loialitate fata de firma, flexibilitate, spirit de echipa

Descrierea jobului

Sarcini de baza:

Se implica in dezvoltarea si coordonarea strategiilor si campaniilor de publicitate;
Realizeaza lansarea pe piata de noi bunuri si servicii;
Identifica si dezvolta oportunitatile de piata, pentru produsele si serviciile noi, precum si pentru cele deja existente;
Generarea de concepte si idei creative pentru a implini necesitatile de publicitate ale clientului;
Desfasurarea de proiecte de cercetare si documentare;
Producerea de schite sau materiale imprimate pentru a comunica ideile clientului;
Informarea celorlalti membri ai echipei de creatie;
Intelegerea audientei tinta si a sectorului caruia ii este adresata publicitatea.

Munca e de birou, la sediul firmei

Beneficii:
- pachet salarial competitiv
- munca si dezvoltare intr-o echipa flexibila, tanara si prietenoasa

Incadrarea este pe CIM cu Cod COR 243101, ca ART DIRECTOR Publicitate Nivel de studii medii:

O echipa tanara si dinamica specializata in productie publicitara, tipar, print digital, stampile si servicii de tip copy center.

Interarte - si-a achizitionat recent noi utilaje profesionale care ii permit abordarea unei noi piete, pentru care are nevoie de personal calificat. Aplica la acest anunt daca doresti sa faci parte din echipa Interarte!

Trimite-ne CV-ul tau.

Expirat
ART DIRECTOR - PUBLICITATE (Turda)  -  INTERARTE TURDA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles