Publicat 02 Ian 2019 | Reactualizat 01 Feb 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Aria Sales Manager DJ MH GJ OT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persana motivata capabila sa coordoneze echipa de vanzari.
Oferim salariu motivant si bonusuri pe masura performantei.

Descrierea jobului

- Urmareste realizarea planului de vanzari fata de targete stabilite impreuna cu echipa pe care o coordoneaza;
- Organizeaza insotirea pe teren si pregateste echipa sa la standardele cerute
- Se asigura ca Agentii de Vanzari, Soferii-Distribuitori sunt bine motivati .
- Optimizeaza reteaua de distributie;
- Coordoneaza si inbunatateste modul de lucru al Agentilor de Vanzari
- Pe baza documentatiei , sub indrumarea Directorului de Vanzari , recomanda si modifica organizarea rutelor si a zonelor;
- Pastreaza un contact permanent cu clientii
- Colaboreaza cu celelalte departamente pentru a asigura o relatie de munca cat mai eficienta;
- Controleaza si monitorizeaza activitatea echipei de vanzari. Se asigura de completarea rapoartelor de activitate : routig-uri zilnice ; rapoarte zilnice; Foi de parcurs .
- Supravegheaza intrebuintarea si mentinerea in bune conditii a mijloacelor din dotare oferite de societate ( telefon mobil , masina de servici )
- Pune in practica programe speciale cu acordul Directorului de Vanzari;
- Protejeaza si intretine imaginea firmei prin toate actiunile sale desfasurate in teritoriu ;
- Anunta conducerea societatii despre orice problema ivita in teritoriu vis-a-vis de produs sau client;
- Intocmeste la timp si intocmai rapoartele necesare activitatii departamentului;
- Foloseste mijloacele de telecomunicatie si auto conform regulilor societatii.

Firma specializata in import, comercializarea si distributia produselor din granit la nivel national.

Expirat
Aria Sales Manager DJ MH GJ OT  -  CHIS & CHIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles