Publicat 26 Mar 2007 | Reactualizat 24 Apr 2007 | Expiră 26 Apr 2007

Arhivist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

Spirit analitic si sintetic, capacitate de organizare si coordonare, rezistenta la stress. Capacitate de decizie, abilitati de comunicare si de lucru in echipa, flexibilitate .
Studii medii si cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Colaboreaza in bune conditiuni cu nivelurile ierarhice egale, respectiv departamentele vanzari si resurse umane ;
- activitati curente de servicii de depozitare arhiva ;
- facturare clienti la sfarsitul lunii;
- se ocupa de activitatea de distibutie de cutii de arhivare ;
- impachetare documente spre arhivare ;
- se supune deciziilor adoptate de nivelul irerarhic superior .

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Companie olandeza specializata in gestionarea si depozitarea documentelor.

Expirat
Arhivist  -  S.C De Groot Archive Management S.R.L.