Arhivar

CREDIUS IFN 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Noi suntem CREDIUS si suntem in cautarea unui nou coleg ce se va alatura echipei pe pozitia de arhivar. Daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra, vei descoperi mai jos care sunt cerintele pentru a ocupa acest rol:

- Absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat;
- Responsabilitate si seriozitate in desfasurarea activitatilor;
- Atentie la detalii si un bun spirit de observatie;
- Experienta in acest domeniu de activitate reprezinta avantaj;
- Bune abilitati de comunicare si capacitate de orientare in spatiu;
- Cunostinte operare PC, MS Office (word, excel).

Descrierea jobului

Ocupand aceasta pozitie, vei avea in vedere urmatoarele responsabilitati:

- Organizarea si ordonarea documentelor in arhiva companiei;
- Receptionarea si verificarea documentelor primite in arhiva si identificarea rapida a celor existente in arhiva;
- Mentinerea arhivei intr-o ordine care sa permita accesarea permanenta a acesteia;
- Identificarea si predarea la timp a documentelor solicitate de catre persoanele autorizate;
- Intocmirea rapoartelor specifice lunare si predarea acestora la timp catre persoanele implicate in procesul de arhivare.

Ce oferim?

- Posibilitatea de dezvoltare si formare profesionala continua in cadrul unei companii inovatoare, fara a fi necesara experienta in domeniu;
- Mediu de lucru relaxant;
- Abonament de servicii medicale;
- Zile suplimentare de concediu de odihna in functie de gradul de vechime din companie;
- Decontarea transportului in comun.

Credius se situeaza in top 5 companii financiare nebancare din Romania, oferind credite pentru persoane fizice in online, prin folosirea tehnologiile no paper, cat si prin reteaua extinsa de puncte de vanzare din toata tara Suntem prezenti in Romania din 2013 si continuam sa ne dezvoltam prin curaj, inovatie si perfectionare continua. Fiind parte a grupului de investitii american NEW CENTURY HOLDINGS, aducem in activitatea noastra valorile occidentale care ne asigura o functionare la cele mai ridicate standarde.

Credius, este o companie specializata in acordarea creditelor pentru nevoi personale si a creditelor pentru bunuri in rate, pe termen scurt, mediu si lung. Ne caracterizam ca fiind felxibili si rapizi si ne laudam ca am transformat procesul de acordare a creditelor dintr-unul dificil, indelungat si anevoios, intr-unul simplu, rapid si liberalizat.

Echipa Credius se defineste prin inovatie intr-un context provocator si este formata din persoane tinere si dinamice, cu dorinta puternica de dezvoltare profesionala. Angajatii nostri sunt, inainte de toate, prietenii nostri si reprezinta centrul culturii organizationale si cheia companiei in drumul spre succes. Incurajam proactivitatea si stim ca cele mai bune idei stau la baza inovatiei si schimbari

Ne dorim in echipa noastra persoane care au potential si care isi doresc sa avanseze pe plan profesional. Daca vreti sa faceti parte dintr-o echipa unita, intr-un context provocator si o atmosfera placuta, va asteptam sa va alaturati experientei Credius!

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.