Publicat 29 Iul 2021 | Reactualizat 26 Aug 2021 | Expiră 29 Aug 2021

ARHIVAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in domeniul arhivistic minim 1 an
- Disponibilitate de deplasare la sediul clientului (permisul auto poate constitui un avantaj)
- Cunoștințe PC
- Spirit de echipă, spirit de initiativă si cu o memorie bună
- Atent la detalii, serios si punctual

Descrierea jobului

Atribuții:
- Identificarea dosarelor conform Nomenclatorului Arhivistic;
- Selecționarea documentelor;
- Inventarierea documentelor;
- Constituirea, organizarea, reorganizarea fondului arhivistic;
- Constituirea dosarelor;
- Numerotarea filelor;
- Legarea dosarelor.

Responsabilități:
- Pastrarea confidențialității informațiilor și a dosarelor cu care se operează;
- Respectarea procedurilor interne de lucru, atat al companiei cat si al clienților;
- Asigurarea integrității și securității documentelor.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Bonus-uri în funcție de performanță;
- Decontarea transportului;
- Contract de munca pe perioadă nedeterminată;
- Program de lucru de luni pană vineri;

Compania se adresează instituțiilor publice, dar nu in ultimul rând și mediului privat.
Desfășurăm activitatea de arhivare și legătorie documente, la sediul beneficiarului, la cele mai inalte standarde de calitate.

Expirat
ARHIVAR  -  Oniga Training Consulting S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles