Arhivar si Legator Manual

Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Calificare si/sau Experienta in domeniu
-Candidati care au studii si/sau care au mai lucrat in domeniul arhivarii
-Pentru legatori manual se cere calificare legator manual minim 120 ore curs.

Descrierea jobului

-Candidatii trebuie sa aiba: Calificare si/sau experienta in domeniu
-Disponibil la deplasare oriunde in tara;
-Pentru deplasari se asigura sau se deconteaza transportul in functie de situatie;
-Munca se desfasoara in echipe de 3-4 persoane;
-Program de lucru: 5 zile-saptamana, 8 ore-zi;
-Carte de munca;
-Salariu avantajos:
-Profesionalism, corectitudine si beneficii dupa munca depusa:
-Tichete Cadou de Sarbatori:
-Bonusuri de loialitate.

Salariul negociabil dupa prima luna, cu posibilitate de bonusuri si castiguri NETE intre 1500-5000 lei, in functie de cunostinte, calitatea lucrarii si munca depusa.

*Posibilitatea de avansare in companie!!!

Companie in plina dezvoltare. Asteptam cv-uri in limba romana.
Publicat 13 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos