ARHIVAR- Chitila

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolvent studii medii (bacalaureat)/superioare;
- Cunostinte Word, Excel, Outlook – nivel mediu;
- Atentie distributiva;
- Capacitate de concentrare;
- Program de lucru: 6:30 - 15:00

Descrierea jobului

- Arhiveaza si pastreaza documentele companiei conform Legii nr. 16/1996 - Legea Arhivelor Nationale;
- Verifica datele inscrise pe documentele insotitoare ale marfurilor transportate si distribuite prin flota de autoutilitare;
- Preia documentele de livrare in original primite de la soferii distribuitori;
- Preia documentele conform nomenclatorului arhivistic din departamentele care solicita arhivarea acestora;
- Ordoneaza documentele pentru arhivare pentru perioade de timp stabilite cu superiorul ierarhic si le arhiveaza (in cutii, conform regulilor de arhivare);
- Eficientizeaza activitatea colegilor din receptie privind verificarea documentelor de calitate.

Alliance Healthcare este un distribuitor de top pentru produse farmaceutice, un furnizor logistic, oferind asistență în studii clinice, precum si soluții inovatoare pentru farmacii și producătorii de medicamente.

Alliance Healthcare este membru AmerisourceBergen, companie farmaceutica de varf la nivel mondial. Obiectivul celor 41.000 de membri ai echipei noastre globale este acela de a crea un viitor mai sănătos atat pentru comunitatile din care facem parte, cat si pentru proprii angajati.

AmerisourceBergen ocupă locul 8 în in Topul companiilor Fortune 500, cu venituri anuale de peste 185 miliarde dolari SUA.

In Romania suntem o echipa de peste 1.100 de profesionisti, orientata spre inovatie si evolutie, si ne desfasuram activitatea la nivel national prin cele 6 depozite si 14 reprezentante locale. Pentru mai multe informatii te rugam sa accesezi www.alliance-healthcare.ro.

Te asteptam in echipa noastra, aplicand la unul din posturile vacante din cadrul companiei.

Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos