Arhitrect cu drept de semnatura

Cubicon Invest S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Arhitect cu drept de semnatura, cu experienta minim 2 ani in domeniu;
- absolvent al studiilor de arhitectură;
- cunoasterea avansata a programelor Archicad, Microsoft Office, programe de randare, etc;
- cunoașterea normelor tehnice și juridice necesare procesului de proiectare;
- capacitatea de a lucra și comunica cu beneficiarii și colaboratorii;
- capacitatea de a lucra atât singur cât și în echipă în toate fazele elaborării unui proiect;
- dispus să-și asume responsabilități, pasionat, creativ;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- realizarea conceptelor de proiecte, studii de soluție;
- realizarea studiilor de fezabilitate;
- întocmirea proiectelor tehnice (DTAC, PT, CS, DE): partea scrisă și partea desenată, liste de cantități, fișe tehnice etc.

Suntem CUBICON INVEST S.R.L, birou de proiectare având ca domeniu de activitate proiectarea completă (arhitectura, rezistență, instalații, sistematizări verticale), căutam în vederea angajării un coleg ARHITECT.
Ce oferim:
- dezvoltare profesională într-un mediu multidisciplinar care cuprinde un colectiv de arhitecți, ingineri civile, ingineri instalații, ingineri de drumuri, economiști cu multă experiență;
- salarizare motivantă;
- posibilitatea de a participa la elaborarea de proiecte complexe, interesante cu funcțiuni variate;
- posibilitatea de a participa la elaborarea de proiecte in domeniul medical (centre regionale medicale, spitale, clinici medicale, etc) , un domeniu aflat in plina dezvoltare.
Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.