Publicat 19 Nov 2007 | Reactualizat 18 Dec 2007 | Expiră 20 Dec 2007

ARHITECTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate, absolvite
- Buna cunoastere a programelor de specialitate: Autocad, Arhicad, 3D Studio Max
- Experienta minim 3 ani in domeniu.
- Limba engleza nivel avansat.
- Persoana responsabila si creativa

Descrierea jobului

- Elaborarea documentatiei pentru proiecte de constructii civile si industriale.
- Respectarea legislatiei si normelor in vigoare.
- Coordonarea activitatilor din departamentele cu care relationeaza (structura, instalatii etc.)
- Urmarirea termenelor de predare a proiectelor

Maof Romania este societatea de recrutare si selectie, leasing de personal, cu capital strain, filiala din Romania a grupului Maof din Israel. Domeniul de activitate principal se refera la asigurarea unor servicii cat mai complete si complexe in domeniul resurselor umane, al logisticii si al outsourcingu-lui, cu un personal dinamic si profesionist.

Expirat
ARHITECTI  -  MAOF GROUP RO SRL