Publicat 15 Mar 2007 | Reactualizat 15 Apr 2007 | Expiră 15 Apr 2007

arhitecti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

TINERI ARHITECTI SI CONDUCTORI ARHITECTI DORNICI DE AFIRMARE SI ACUMULARE DE EXPERIENTA.
INTERES PENTRU PROIECTELE FIRMEI SI SERIOZITATE.
BUN CUNOSCATOR AL PROGRAMELOR DE PROIECTARE SI DESIGN: AUTOCAD, 3D MAX, PHOTOSHOP.

Descrierea jobului

ARHITECTI SAU CONDUCTORI ARHITECTI CU EXPERIENTA IN PROIECTAREA DE CONSTRUCTII CIVILE.
INTOCMIREA DE PROIECTE DE ARHITECTURA DE LA FAZA DE PROPUNERE PANA LA FAZA PAC, PT, DE.
ADAPTABILITATE LA UN COLECTIV TANAR, CU EXPERIENTA.
SANSA DE A FACE PARTE DINTR-UN COLECTIV DE PROIECTARE EXPERIMENTAT SI DE A PARTICIPA LA REALIZAREA UNOR PROIECTE DE ANVERGURA IN BUCURESTI SI IN TARA

FIRMA PAN ARCO S.A. ESTE PROIECTANTUL GENERAL AL FIRMEI MULTINATIONALE DE CONSTRUCTII RCC GRUP S.A.
RCC GRUP S.A. ESTE O FIRMA DE CONSTRUCTII CU PESTE 300 DE ANGAJATI AXATA PE REALIZAREA DE ANSAMBLURI DE LOCUINTE SI ANSAMBLURI DE CLADIRI DE BIROURI CU O EXPERIENTA PE PIATA DIN ROMANIA DE PESTE 8 ANI.
ASIGURAM SALARII MOTIVANTE SI PRIME FUNCTIE DE APORTUL ADUS LA REALIZAREA PROIECTELOR FIRMEI.

Expirat
arhitecti  -  pan arco grup s.a