Arhitect

Engineering Project Development S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa! Căutăm un coleg arhitect cu care să lucrăm cot la cot la proiecte în toate fazele lor:
- absolvent al învăţământului superior de lungă durată în arhitectură (6 ani) sau student in an terminal
- cunoștințe software proiectare tip CAD (AutoCAD)
- cunoștințe medii limba engleza (scris, vorbit)
- cunoștințe Microsoft Office
- abilitati in realizarea prezentarilor grafice si randari foto-realiste -reprezintă un avantaj
- cunoştinţe în domeniul legislaţiei (organizarea şi exercitarea profesiei de arhitect, legislaţie specifică proiectării de arhitectură, drept de autor, normative relevante in securitatea la incendiu) sau disponibilitatea de a invata legislatie relevanta
-dorinta de dezvoltare profesionala
- bune abilități de lucru în echipă, comunicare și organizare
- disponibilitate pentru deplasari ocazionale (activitatea de obtinere avize si autorizatii, asistenta tehnica)
- carnet de conducere cat. B reprezintă un avantaj
- experienta in proiectare reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Ce vei avea de făcut:
- proiectare pentru construcții civile si industriale in toate fazele proiectului (SF, DALI, DTAC, PT, DE, Avize specifice, autorizații) – părți scrise și desenate
- întocmire relevee,soluții și prezentări grafice 2D si 3D
- colaborare și coordonare specialităţi (rezistenta, instalații) ce participă la elaborarea proiectelor
- întocmire documentații planuri urbanistice
- urmărire de șantier
- documentare continuă cu privire la legislația relevantă în domeniu și normativele care stau la baza realizării proiectelor

Căutăm un coleg arhitect, full time, care sa aiba disponibilitatea sa învețe de la colegii noștri si sa impartaseasca la randu-i ce stie cu ei! Prețuim munca ta, timpul tău liber , te susținem în dezvoltarea ta profesională și avem disponibilitatea de a împărtăși cu tine tot ce am învățat în cei 10+ ani de cand practicam proiectarea în contexte diverse ( de la retail la proiecte industriale). Oferim și așteptăm seriozitate și stabilitate într-o echipă cu experiență.

Te asteptam la o discutie!

Engineering Project Development este o companie romaneasca de proiectare si consultanta pentru afaceri si management. Societatea noastra asigura clientilor ei servicii complete de proiectare de arhitectura, de urbanism, structuri si instalatii pentru constructii civile si industriale inclusiv asistenta tehnica pe perioada executiei si dirigentie de santier prin colaboratori atestati.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.