ARHITECT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dezvoltator imobiliar cu proiecte in domeniul comercial, locuinte colective, locuinte individuale, cautam arhitect stagiar/arhitect cu 5 ani experienta pentru biroul de proiectare.

- studii superioare de specialitate (arhitectura);
- bun cunoscator si utilizator Autocad, Autodesk Revit, Archicad;
- cu experienta in realizare de imagini foto-realiste (randari);
- o persoana organizata, riguroasa, responsabila si capabila de a lucra cu termene limita;
- abilitati de relationare si flexibilitate in abordarea problemelor;
- capacitate de lucru in conditii stresante

Descrierea jobului

- realizeaza proiecte de arhitectura in toate fazele de proiectare, proiecte de urbanism, urmarirea lucrarilor de executie.
Beneficii:
- indrumare si coordonare permanenta;
- angajare full time, pachet salarial motivant in functie de experienta
- oportunitati de dezvoltare profesionala prin participarea la proiecte complexe si variate.

Aplicatia se va trimite la adresa de e-mail alexandra.dumitru@retail-dezvoltare.ro si va contine pe langa CV si portofoliu relevant . Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

Descrierea companiei

Urban Antrepriza Constructii SRL
Publicat 9 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022