Arhitect

ARHILAB - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm coleg arhitect cu experiență de minim 3 ani
Vino să lucrezi cu o echipă tânără de buni profesioniști, într-o atmosfera relaxată.
Te vei implica în proiectare de la concept până la urmărirea execuției.

Tu:
- Trebuie sa știi să lucrezi în: Autocad, Revit, Photoshop și un program de modelare 3D;
- Să ai experiență în parcurgerea fazelor unui proiect;
- Să fii creativ, responsabil, eficient și să lucrezi bine in echipă.

Cel mai important e să-ți placă meseria!

Descrierea jobului

Ce vei face?
- Proiectare efectivă în toate fazele de la concept și documentație de avizare până la proiect tehnic, detalii de execuție și urmărire de șantier;
- Coordonare internă proiect;
- Relaționare cu furnizori și executanți.

Descrierea companiei

Noi:
Suntem o echipă tânără și dinamică, cu 16 ani de experiență în domeniu. Abordam o gamă variată de proiecte în ariile: rezidențial, socio-cultural, restaurare, arhitectură corporate și amenajări interioare. Tratam fiecare proiect cu seriozitate și suntem foarte atenți la detalii și execuție.
Oferim salariu atractiv, asigurare medicală și alte beneficii.

Așteptăm CV-ul și portofoliul tău la contact@arhilab.ro
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022