Arhitect

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam un nou coleg, la departamentul de arhitectură.
Ne dorim arhitecti dinamici, entuziasti si talentati si asistenti arhitecti pentru a contribui la diferitele stagii de proiectare ale unor proiecte comerciale majore.
Abilitati de proiectare, tehnice si 3D bune, precum si capacitatea de a realiza prezentari sunt esentiale. Expert in Archicad si indemanarea de a folosi Lumion reprezinta un avantaj. Engleza conversationala este esentiala. Este o ocazie unica si interesanta de a va alatura unei echipe mari, bine cunoscute si de a lucra la o varietate de proiecte pe tot cuprinsul tarii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Cunostinte in Archicad, Autocad.
- Permis de conducere, categoria B.
- Responsabil, organizat si orientat spre rezultat.
- Dispus la deplasari in tara.
- Proiectare arhitectura, modelare si design interior
- Intocmire DTAC, PT, DDE, cat si documentatii tehnice pentru obtinere C.U., Avize, A.C.
- Deplasare pe teren, prin tara.
- Realizare relevee

Descrierea companiei

Birou de arhitectura
Publicat 21 ian. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos