Publicat 11 Iul 2019 | Reactualizat 08 Aug 2019 | Expiră 11 Aug 2019

ARHITECT

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CE DORIM....de la urmatoarul(ea) Coleg(a):
- O buna comunicare in prezentare diverselor solutii ce urmeaza a fi implementate intr-un proiect;
- Initiativa si spirit de echipa;
- Atingerea obiectivelor in termenele stabilite;
Competențe PC:
- Autocad, Revit, Photoshop sau Corel, Microsoft Office;

Descrierea jobului

Atributii:
- Consultarea si studiul documentațiilor geo, topo, expertize, caiete de sarcini, relevee, etc.;
- Analizarea si evaluarea informațiilor in vederea stabilirii solutiilor optime;
- Rezolvarea problemelor specifice in conformitate cu termenele stabilite;
- Vizite pe teren, colectare de date, studii;
- Întocmirea documentațiilor (părți scrise și desenate) pentru diferite faze de proiectare (CU si AVIZE, SF, DTAC, PTh, DDE, AS Built, Autorizare PSI, etc.);
- Intocmirea temelor de proiectare si coordonarea proiectarii pe specialitati;
- Acordarea asistenței tehnice pe parcursul execuției.

Bold Architecture este o companie aflata in continua expansiune, formata dintr-o echipa de arhitecti tineri si entuziasti, orientata catre clienti, raspunzand nevoilor acestora prin oferirea de servicii de calitate in proiectare.
Portofoliul nostru de lucrari cuprinde contructiile civile, industriale, retail(amenajari magazine), restaurari monumente istorice.

Expirat
ARHITECT  -  SC BOLD ARCHITECTURE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles