Publicat 06 Mai 2019 | Reactualizat 03 Iun 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Arhitect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi sociabili, flexibili cu initiativa si interesati de evolutie in cariera.

Descrierea jobului

Postul disponibil este de arhitect.

In cadrul echipei din care va face parte, candidatul va fi implicat in toate fazele proiectului, incepand de la concept, DTAC, PT-DE cu coordonarea specialitatilor, pana la urmarirea executiei - 95% din lucrari, intra in executie imediat dupa incheierea etapei de proiectare.
In functie de nivelul de experienta se atribuie responsabilitatile si indrumarea.

Programele necesare: Autocad; Revit (avantaj); Archicad (avantaj)

In cadrul echipelor exista posibilitati de avansare pe pozitii de coordonare.

Punem pasiune in ceea ce facem si asteptam acelasi lucru si de la viitorii colegi.
Compania noastra este in continua dezvoltare si ofera un mediu de lucru placut si stabil, avand crestere constanta de la infiintare.
Proiectele companiei sunt de nivel mediu si mare, astfel ca mediul este unul potrivit pentru dezvoltarea profesionala.

Expirat
Arhitect  -  Arhiplus Design S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles