Publicat 01 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

ARHITECT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabilități:

Studii superioare de arhitectură
Experiență profesională relevantă
Cunoștințe bune de programe de editare şi proiectare specifice domeniului
Persoană responsabilă, capabilă să lucreze atât independent cât și în echipă

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Implicarea activă în proiectele clienților firmei în toate etapele și fazele cuprinse în Misiunea arhictectului de la etapa preliminară, pregătitoare și de concept până la asistența la execuție

Se oferă:

Proiecte interesante și variate
Flexibilitate în colaborare (de la sediul firmei pentru persoanele din Sibiu sau la distanță pentru cei din alte localități)
Activitate într-o firmă de succes

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane cu sediul in Sibiu, activa in principal in Transilvania si oferim servicii de calitate de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management. Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri pentru care am dus la capat proiecte de recrutare de succes ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din zona Sibiu.

Aceasta pozitie o avem deschisa pentru clientul nostru, firma de arhitectura din Sibiu.

Pentru a fi mereu la curent cu joburile postate de noi, urmariti pagina noastra de linkedin https://www.linkedin.com/company/recrutart/

Expirat
ARHITECT  -  SC RECRUT'ART SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles