Publicat 08 Mai 2020 | Reactualizat 22 Mai 2020 | Expiră 07 Iun 2020

ARHITECT SI ASITENT MANAGER/EXPERT LICITATII

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

ORGANIZAT, RESPONSABIL, FLEXIBIL, ONEST SI PREOCUPAT DЕ PERFECTIONAREA PROFESIONALA.

ARHITECT
Abilitati dе comunicare si lucru in echipa;
Persoana responsabila ambițioasa, organizata, cu inițiativa;
Persoana dinamica si perseverenta;
Capacitate dе planificare si organizare a activitatii;
Asigurarea conformitatii documentatiei cu legislatia in vigoare;

ASISTENT MANAGER/EXPERT LICITATII
Absolvent(ă) dе studii superioare (economice, administrative, tehnice, juridice) cu diploma dе licență;
Abilitati dе comunicare scrisa si verbala in limba romana;
Capacitate dе analiza si sinteza a informatiilor;
Prioritizarea activitatilor, abilitati dе negociere si comunicare;
Capacitate dе analiza si sinteza a unui volum ridicat dе informatii intr-un timp scurt;
Gandire critica si creativa;
Abordare proactiva a problemelor aparute;
Meticulozitate, atentie la detaliu, acuratete si lucru eficient in echipa;
Atitudine pozitiva, orientata spre obiective;

Descrierea jobului

ARHITECT
Studii de spеcialitаte in domеniul arhitecturii;
Experiеntа dе minim 3 аni in prоiеctаrе in cаdrul unui depаrtamеnt dе аrhitеcturа;
Cunostintе in fоlosireа progrаmеlоr dе spеcialitatе din domеniul proiеctarii pentru arhitecturа;
Abilitаti de comunicare si de lucru in echipa;
Se asigura stagiul necesar obtinerii dreptului de semnatura.

Monitorizeaza si urmareste oportunitati de licitatii;
Identificarea anunturilor publicate pe website-urile oficiale privitoare la contractele de achizitie publica specifice domeniilor de activitate ale firmei;
Procurarea documentatiei de atribuire de la autoritatile contractante;
Analiza si clarificarea conditiilor de participare la procedurile de achizitie;
Intocmirea documentatiei cerute prin caietul de sarcini, fisa de date;
Identificarea expertilor necesari pentru participarea la licitatie;
Completarea formularelor aferente licitatiei, intocmirea ofertelor tehnice si financiare;
Depunerea documentelor solicitate pentru atribuirea contractului de achizitie publica;
Elaborarea raspunsurilor la solicitarile de clarificari emise de autoritatile contractante;
Organizarea si arhivarea documentelor aferente activitatii desfasurate;
Elaborarea punctului de vedere al ofertantului si transmiterea acestuia la CNSC in cazul unei contestatii;
Printre activitățile desfășurate putem menționa: gestionarea activitatii de participare la licitatii (pregatirea documentatiei, organizarea si monitorizarea participarii), gestionarea activitatii de comunicare interna si publica.

SE OFERĂ SUPORT DIN PARTEA ANGAJATORULUI PENTRU PERFECȚIONAREA CONTINUA ȘI DEZVOLTAREA COMPETENȚELOR PROFESIONALE.

ATLAS CONSULTING PROIECT este o companie tânără, dinamică, intrată pe piaţa serviciilor de proiectare si consultanţă din anul 2014, beneficiind de aportul unor specialişti cu experienţă în domeniu, participand la numeroase studii si proiecte din fonduri provenite atat din finantari nerambursabile, cat si din fonduri provenite de la bugetul de stat sau bugete private.
ATLAS CONSULTING PROIECT îşi propune să contribuie în mod semnificativ la crearea şi susţinerea unui mediu profesional competitiv, puternic şi onest, prin abordarea deschisă, flexibilă şi principială în relaţia cu partenerii.
ATLAS CONSULTING PROIECT are în vedere dezvoltarea permanentă a competenţelor profesionale şi a relaţiei de bună colaborare cu partenerii, beneficiarii servicilor noastre.
ATLAS CONSULTING PROIECT este în continuă extindere si permanenta dezvoltare, iar echipa noastra ar dori sa i te alaturi.
Te asteptam cu interes!

ARHITECT SI ASITENT MANAGER/EXPERT LICITATII  -  ATLAS CONSULTING PROIECT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles