ARHITECT / SENIOR ARCHITECT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Arhitect mid-level, minim 2 ani experienta proiectare generala.
Arhitect senior, minim 5 ani experienta proiectare generala, coordonare echipe si subcontractori.

Descrierea jobului

Proiectаre gеnerаlа pentru proiectе dе dimеnsiuni mеdii-mаri (5.000 - 60.000 mp) la toаte fazelе (DTAC, PT-DE).

ARHITECT:
Cerinte:
- experienta in domeniu minim 2 ani
- capacitatea de a lucra in echipa si de a coordona specialitаtile implicate
- cunoasterea legislatiei in domeniu
- software: Archicad, Autocad, Microsoft Office, etc.
- experienta in proiectare domeniu industrial constituie un avantaj
Responsabilitati:
- intocmire studii de solutie
- intocmirea proiectelor tehnice (CU, DTAC, PT, DE)
- intocmirea documentatiilor tehnice pentru obtinerea avizelor, acordurilor si a autorizatiilor de construire
- asigurarea asistentei tehnice pe toata durata santierului

ARHITECT SENIOR:
Cerinte:
- experienta in domeniu minim 5 ani
- capacitatea de a coordona echipe de lucru si de a coordona specialitаtile implicate
- sustinerea proiectelor si a solutiilor tehnice in cadrul sedintelor de santier si comisiile tehnice ale autoritatilor
- coordonare echipe de proiect
- coordonare specialitati
- organizare si planificare predari

Punem pasiune in ceea ce facem si asteptam acelasi lucru si de la viitorii colegi. Compania noastra este in continua dezvoltare si ofera pe langa un mediu de lucru placut si stabil, posibilitatea de a lua parte la proiecte de mare anvergura.
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022