Arhitect proiectant mobila

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate (ideal studii tehnice)
  • Abilitati de comunicare, negociere si gestionare proiect
  • Abilitati tehnice (masuratori, viziune in spatiu)
  • Pasionat de design de interior

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Contact permanent cu clientii din showroom in scopul prezentarii si promovarii produselor din portofoliul companiei
  • Intocmirea ofertelor
  • Mentinerea relatiilor profesionale cu clientii existenti si dezvoltarea unei relatii de afaceri cu cei noi
  • Experienta de minim 2 ani pe un post similar
  • Intocmirea si detalierea planselor tehnice pentru lansarea comenzilor
  • Deplasari ocazionale la clienti
Beneficii:
  • Mediu de lucru profesionist
  • Pachet salarial atractiv
  • Training din partea furnizorilor
  • Vizite la targuri si fabricile producatorilor

DELTA STUDIO SRL este o companie de design si solutii pentru amenajari interioare, infiintata in 1996, care a inceput activitatea pe piata din Romania, prin importul de gresie si faianta. In prezent, DELTA STUDIO SRL opereaza o platforma de solutii profesionale, sustinuta de o comunitate de profesionisti din sfera arhitecturii, designului de interior si constructiilor. Compania comercializeaza un portofoliu vast de produse dedicate amenajarii de interior, atat prin intermediul celor zece magazine proprii, disponibile in cele mai importante orase ale tarii, cat si online, pe deltastudio.ro. In prezent, Delta Studio si-a extins serviciile prin prisma celor 3 ramuri: DSD – Delta Studio Design, care ofera servicii integrate de arhitectura de interior, DSM – Delta Studio Manopera, care ofera servicii de montaj si implementare a proiectului si Delta Studio Properties, divizia de constructii si imobiliare a companiei.

Misiune: Oameni fericiti prin design interior.

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos