Publicat 11 Sep 2019 | Expiră 11 Oct 2019

ARHITECT PENTRU GERMANIA

1 post

Candidatul ideal

  • Absolvent al învăţământului superior în arhitectură, cu drept de semnatura;
  • Experienta intr-un post similar;
  • Limba germana - obligatoriu
  • Cunoştinţe în domeniul legislaţiei (organizarea şi exercitarea profesiei de arhitect, legislaţie specifică proiectării de arhitectură, drept de autor)

Descrierea jobului

  • Postul presupune relocare in Germania;
  • Intocmirea documentatiei la toate fazele de proiectare ( SF, DTAC, DDE, etc);
  • Colecteaza informatii si documente relevante pentru buna derulare si finalizare a proiectului;
  • Respecta actele normative in vigoare, aplicabile domeniului pentru care sunt oferite serviciile de proiectare;
Beneficii:
  • Posibilitatea de recunoastere a dreptului de semnatura in Germania;
  • Se asigura cazare, masina si telefon de serviciu;

Societate comerciala germana, cu activitate în domeniul construcţii civile și industriale, angajeaza ARHITECT.

ARHITECT PENTRU GERMANIA  -  IBB-HIB ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles