Publicat 04 Apr 2021 | Reactualizat 02 Mai 2021 | Expiră 05 Mai 2021

Arhitect,Inginer CCIA, proiectant,IT-st,contabil,economist

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica,open minded,orientata spre rezultat.cu aplicatie spre stiintele exacte sau computer science.Cunostintele de desen tehnic si MS office sunt minime obligatorii.
Se accepta si candidati cu studii medii/postliceale bine pregatiti la disciplinele tehnice sau pasionati de grafica,desen,software.
Pentru postul de contabil/economist ,experiență minim solicitata este de 1an.

Descrierea jobului

Mediu de lucru placut,intr-un colectiv tanar si capabil.Sursa de informatie si indrumare permanenta si la indemana.Salarizare corecta si bonusuri pentru predarea la termen a proiectelor corect intocmite.Cazare si asistenta la relocare.Expertiza si lucru in domenii putin accesibile publicului larg.
Pentru arhitectii stagiari asiguram arhitect coordonator.Mai multe detalii la interviu..

Societate de proiectare si executie in constructii civile,industriale si speciale.

Peste 20 ani de experienta in domeniu.Personal calificat si specializat in toate domeniile de constructii.

Expirat
Arhitect,Inginer CCIA, proiectant,IT-st,contabil,economist  -  LEMAR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles