Publicat 08 Oct 2007 | Reactualizat 06 Nov 2007 | Expiră 08 Nov 2007

arhitect designer

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

de preferat student arhitectura, part time, comunicativ, serios, cunoscator autocad, corel, photoshop

Descrierea jobului

job-asistent arhitect
responsabilitati-realizarea planurilor de amenajare cerute si a schitelor aferente, relevee de amenajare
beneficii- lucrul intr-o echipa tanara, dinamica, experienta in domeniul amenajarii si design-ului interior

Producator de mobilier, mobilier stas si la comanda,comercializare scaune si fotolii ergonomice

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

arhitect designer  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles