Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Arhitect/ Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Requirements:
- Cunostinte de utilizare Arhicad
- Cunostinte intocmire relevee
- Cunostinte realizare proiecte 3D

Nice to have:
- Disciplina in modul de lucru
- Capacitatatea de asimilare a informatiilor
- Gandire logica
- Determinare

Descrierea jobului

Dconcept reprezinta esenta a 27 ani de experienta in design interior si arhitectura, corelata cu tehnologia si solutiile tehnice contemporane, creand concepte unice atat in plan national cat si international.

Responsabilitatile tale in cadrul companiei:
- realizare desene in Arhicad
- realizare proiecte 3D
- realizare relevee santiere

Beneficii:
- Posibilitatea de lucru intr-un mediu conectat la cele mai noi tendinte ( tehnice si tehnologice - proiectare VR)
- Acces facil la locul de munca - sediu aflat in centrul orasului cu acces usor la mijloacele de transport
- Pachet salarial atractiv ce are la baza skill-setul tau: Junior / Intermediate / Senior
- Participarea la realizarea unor proiecte iesite din comun

We at dConcept base our activity on a past rich in knowledge, experience and deep meaning of aesthetics.

Starting from its inception, our company created new concepts, passing on from one generation to the other its passion for design, quality and individual character of the projects.

Since 1992 our team has developed its sense of creation and specialized to the point of covering each aspect of a project, including design ideas, technical solutions and plain execution of each stage.

Today, the result of continuous innovation and improvement, is a team of professionals ready to bring distinction and an individual note of fineness to your project, with great ideas, perfect solutions and quality work in finishes.

Expirat
Arhitect/ Designer  -  Dconcept Creative Studio SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles