ARHITECT DESIGN INTERIOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

BL + ASSOCIATES cauta architect/designer de interior, să se concentreze pe design de interior comercial pentru o bază de clienti diversificati. În această poziție, va veți alătura unei echipe creative si dedicate , colaborarea cu ei ducand la rezolvarea problemelor inovatoare si la excelenta in design.

Descrierea jobului

Responsabilităţi
• Colaborează la proiecte de design interior comercial, inclusiv deslusirea nevoilor clientului, design-concept, design schematic, design de dezvoltare.
• Cunostinte de legislatie in constructii, cunoasterea normelor tehnice și juridice necesare procesului de proiectare si autorizatie.
• Intocmirea proiectelor de DTAC, PTh, DDE si a documentatiilor necesare.
• Rigurozitate si atentie pentru detalii – este importanta intelegerea detaliilor de executie mobilier in vederea implementarii acestora;
Lucru in echipa

Calificări:
• Absolvent facultate de Arhitectura/ Design
• 3 ani de experienta ca designer de interior sau arhitect cu accent pe interior comercial
• Cunostinte de proiectare, design de interior la nivel de DDE.
•Abilități de prezentare grafică
• Abilități de management, de o conducere puternică, de organizare, comunicare si relationare
• Cunoștințe de AutoCad, Photoshop, SketchUp/3d Studio Max, Office
• Seriozitate si responsabilitate.
• Capacitate de a respecta termene.
• Abilitati de comunicare.
• Persoana dinamica, motivata si creativa.

Aceasta este o oportunitate excelentă de a va continua cariera dumneavoastra in design. Daca sunteti interesat, vă rugăm să trimiteți scrisoarea de intentie, CV-ul, salariul așteptat și portofoliul dumneavoastra.

BL STUDIO ASSOCIATES, cu sediul in sectorul 1, Bucuresti, este o firma specializata in domeniul arhitecturii si al designului de interior.

Misiunea companiei este aceea de a continua sa ofere servicii de arhitectura si de design de inalta calitate, punand la dispozitie o echipa de profesionisti, motivata, flexibila si care intelege cerintele clientilor sai.
BL STUDIO ASSOCIATES pretuieste importanta relatiilor pe care si le-a creat pana in acest moment si va continua sa abordeze cu onestitate si cu corectitudine relatiile cu angajatii, clientii, furnizorii si partenerii sai.
Clientii nostri conteaza pe fiabilitatea noastra, pe pasiunea si pe integritatea noastra.
Ne mandrim cu realizarile noastre si tindem ca in fiecare zi sa ne autodepasim performantele.
Publicat 11 oct. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos