ARHITECT DESIGN INTERIOR (JUNIOR & SENIOR)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

BL + ASSOCIATES cauta architect/designer de interior, să se concentreze pe design de interior comercial pentru o bază de clienti diversificati. În această poziție, va veți alătura unei echipe creative si dedicate , colaborarea cu ei ducand la rezolvarea problemelor inovatoare si la excelenta in design.

Descrierea jobului

Responsabilităţi
• Colaborează la proiecte de design interior comercial, inclusiv deslusirea nevoilor clientului, design-concept, design schematic, design de dezvoltare.
• Cunostinte de legislatie in constructii, cunoasterea normelor tehnice și juridice necesare procesului de proiectare si autorizatie.
• Intocmirea proiectelor de DTAC, PTh, DDE si a documentatiilor necesare.
• Rigurozitate si atentie pentru detalii – este importanta intelegerea detaliilor de executie mobilier in vederea implementarii acestora;
Lucru in echipa

Calificări:
• Absolvent facultate de Arhitectura/ Design
• 3 - 6 ani de experienta ca designer de interior sau arhitect cu accent pe interior comercial
• Cunostinte de proiectare, design de interior la nivel de DDE.
•Abilități de prezentare grafică
• Abilități de management, de o conducere puternică, de organizare, comunicare si relationare
• Cunoștințe de AutoCad, Photoshop, SketchUp/3d Studio Max, Office
• Seriozitate si responsabilitate.
• Capacitate de a respecta termene.
• Abilitati de comunicare.
• Persoana dinamica, motivata si creativa.

Aceasta este o oportunitate excelentă de a va continua cariera dumneavoastra in design. Daca sunteti interesat, vă rugăm să trimiteți scrisoarea de intentie, CV-ul, salariul așteptat și portofoliul dumneavoastra.
Publicat 23 iun. 2021 Expiră 23 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos