Arhitect de interior

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam un tanar arhitect, in primii ani de experienta si formare, ca membru in echipa de design interior Picktwo Studio.
Candidatul ideal a trecut prin cel putin 3 proiecte in domeniul horeca (cafenea, restaurant, bar). Are minim 2 ani de experienta in proiectare arhitectura / design si cunoaste 3DS MAX si Autocad la un nivel avansat.

Descrierea jobului

Asistent coordonator echipa desingneri de interior

primeste tema de proiect de la client

pregateste conceptul unui proiect de design interior in industriile horeca / office / retail / medical

prezinta conceptul catre client

prezinta desenele tehnice catre executanti

gestioneaza echipa de 4-8 designeri / arhitecti pentru elaborarea desenelor

gestioneaza mai multe proiecte in paralel

realizeaza vizite de santier + vizite pentru relevarea spatiilor

comunica cu furnizori pentru a vinde produsele colaboratorilor

Picktwo Studio este un birou de design interior specializat in design pentru spatii publice. Lucrarile noastre sunt destinate industriilor Horeca (restaurant, baruri, hoteluri), Retail (magazine), Medical (clinici medicale) si Office. Fondat in 2013, Picktwo este astazi o echipa de 20 de arhitecti si designeri.

Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos