Arhitect de interior

Acrea Design SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare, poti fi absolvent de Arhitectura de interior , Facultatea de Arte Plastice sau poate doar ai un simt estetic dezvoltat si experienta in domeniu
  • Creativ si cu simt estetic dezvoltat
  • Pasionat de design interior si de tot ce apare nou in domeniu
  • Foarte bine organizat
  • Cu experienta in domeniu de minim 2 ani
  • Bun cunoscator de Sketch-up
  • Bun cunoscator de Photoshop sau Illustrator
  • Cunoscator de Autocad sau orice alt program tehnic, reprezinta un plus

Descrierea jobului

  • Intocmirea de releveu si a planurilor de amenajare
  • Propunerea de amenajare reprezentat fie prin schite 3d (scketch-up), fie prin colaje in Photoshop
  • Intocmirea unui deviz de materiale si cantitati
  • Realizarea proiectului tehnic
  • Schite tehnice de mobilier
  • Tabel lista de produse folosite in amenajari
  • Experienta pe santier si buna comunicare cu echipa de muncitori pot reprezenta un plus, dar nu este obligatorie, putem invata impreuna

Canditdatii sunt rugati sa trimita CV-ul impreuna cu portofoliul la adresa: labirou@acreadesign.ro

Acrea Design este un studio de amenajari interioare ce a aparut pe piata in urma cu 6 ani. Suntem o echipa tanara de arhitecti de interiori pasionati de design, de ergonomia spatiului, de simplitatea volumetriilor dar si de multitudinile de tonuri de culori existente.

Stiluri de noastre de amenajare sunt diferite, dar impartasim conceptul de a solutiona nevoile si dorintele fiecarui beneficiar. Iubim provocarile de a gasi solutii ingenioase pentru spatiile mai putin ofertante ca dimensiune sau ca volumetrie.

Publicat 2 dec. 2021 Reactualizat 30 dec. 2021 Expiră 1 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos