Publicat 21 Iul 2021 | Reactualizat 20 Aug 2021 | Expiră 21 Aug 2021

Arhitect cu drept de semnatura

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- capacitatea de a lua decizii si de a-si asuma responsabilităţi;
- capacitatea de planificare in funcţie de termenele stabilite
- cooperarea si comunicarea;
- capacitate de lucru in condiţii de stres, termene limita si program prelungit;
- receptivitate;

Descrierea jobului

Societatea Struct Quality and Building SRL, doreste sa mareasca colectivul cu specialisti in domeniul ARHITECTURA .

Responsabilitati:

- intocmirea de parti scrise, parti desenate, liste de cantitati, devize conform HG 907
- buna cunoastere a programelor ARHICAD si/sau AutoCAD
- lucrul in echipa, comunicarea si respectarea termenelor
- evaluează, desenează, proiectează, redactează proiectele încredinţate
- coordonează activitatea de concepţie a designului general in activitatea de proiectare si execuţie a elementelor de construcţie
- prestează activităţi asociate cu procedurile de obţinere a autorizaţiilor de construcţie si amenajarea terenului
- participa la coordonarea unor faze importante de lucrări in şantier
- se documentează in permanenta in legătura cu prevederile legislative si modificările acestora ce au tangenta si aplicabilitate in domeniu

Se ofera salariu atractiv, decontarea transportului, bonusuri in functie de performanta, bonuri de masa, etc

Societatea comerciala STRUCT QUALITY AND BUILDING ( SQB ), este societate romaneasca cu capital integral privat, fiind specializata in lucrari in domeniul proiectarii, consultantei tehnice, servicii conexe si a realizarii constructiilor.

Societatea SQB, dispune de specialisti proprii cu experienta, pregatiti sa gaseasca cele mai bune solutii pentru realizarea proiectelor la inalte standarde de calitate.Lucram in echipe de proiect inter-departamentale, astfel incat sa ne folosim cat mai bine de toata gama noastra de componente.

Expirat
Arhitect cu drept de semnatura  -  Struct Quality and Building

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles