Publicat 30 Iul 2019 | Reactualizat 27 Aug 2019 | Expiră 30 Aug 2019

Arhitect coordonator/senior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutam un coleg nou pentru rolul de Senior Arhitect care isi doreste sa exceleze alaturi de noi.
Arhitect cu drept de semnatura, cu o experienta de minim 7 ani in proiecte complexe
Cunostinte solide in cadrul programului de arhitectura - spatii comerciale.
Cunostinte solide a normelor si normativelor in vigoare pentru domeniul de Arhitectura
Experienta in intocmirea documentatiei tehnice aferente tuturor fazelor de proiectare, conform legilor in vidgoare cu modificarile si completarile ulterioare;
Experienta dovedita in elaborarea caietelor de sarcini si a diverselor tipuri de detalii arhitecturale.

Descrierea jobului

Capacitatea de evaluare a impactului modificarilor de proiect;
Experienta dovedita in etapa de asistenta tehnica/urmarire a proiectului;
Capacitatea de coordonare a solutiilor tehnice aferente diverselor discipline din cadrul proiectului;
Execuție proiecte de arhitectura (concept, DTAC, PT, DDE)
Coordonarea proiectului tehnic
Experiența in asigurarea eficientei si calității livrabilelor
Capacitate dovedita in coordonarea si livrare de proiecte multiple
Abilitate dovedita in dezvoltarea relațiilor de lucru pozitive cu membrii echipei cat si cu clientul si/ sau reprezentații acestuia.
Abilitate dovedita in conducerea echipelor multidisciplinare.

Expirat
Arhitect coordonator/senior  -  SC BURO CONSULTING DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles