Publicat 04 Oct 2005 | Reactualizat 30 Oct 2005 | Expiră 04 Nov 2005

arhitect, conductor arhitect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana tanara, dinamica, organizata, cu foarte bune cunostinte AutoCAD, CorelDRAW, programe grafica, absolvent de colegiu sau facultate de arhitectura.

Experienta in domeniul proiectarii, minim 3 ani.

Descrierea jobului

Activitate de proiectare in constructii, urmarire de santier si management de proiect.

Descrierea companiei

Domeniile de activitate ale ACMS SA sunt:
-constructii civile si industriale;
-reabilitari, renovari, reparatii si intretinere la constructiile civile si industriale;
-proiectare si arhitectura in constructii;
-lucrari de instalatii in constructii, termo si hidroizolatii;
-montaj de echipamente, utilaje tehnologice la cladiri si constructii speciale;
-restaurari si amenajari speciale in constructii;
-consultanta in domeniul constructiilor civile si industriale, inchiriere de utilaj specific pentru constructii.

Expirat
arhitect, conductor arhitect  -  acms

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles