Publicat 15 Feb 2008 | Reactualizat 16 Mar 2008 | Expiră 17 Mar 2008

Arhitect, Conductor arhitect

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Arhitect(conductor) cu drept de semnatura si/sau stagiar
AutoCad sau ArhiCad - avansat

Descrierea jobului

Arhitect(conductor) cu drept de semnatura - conducere si organizare
Stagiar - stagiatura

Responsabilitati:
- Intocmire oferte tehnice pentru licitatii
- Intocmire memorii tehnice si alte documentatii scrise
- Intocmire proiect de arhitectura pentru lucrarile contractate si realizarea dosarului necesar cu avizele specifice in demersul obtinerii autorizatiei de constructie
- Cunoasterea normativelor si standardelor specifice, precum si a legislatiei din domeniu
- Capacitate de organizare de proiect si intocmirea P.Th.
- Capacitate de a gasi solutii tehnice si estetice optime
- Capacitate de coordonare a proiectantilor de specialitate
- Experienta in intocmirea de devize de executie(optional).

Beneficii:
- Salarizare motivanta
- Prime in functie de rezultate
- Telefon
- Posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere
- Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala

-firma ce desfasoara activitati de proiectare constructii civile si industriale

Expirat
Arhitect, Conductor arhitect  -  0745584449