Publicat 13 Mar 2007 | Reactualizat 11 Apr 2007 | Expiră 13 Apr 2007

arhitect, conductor arhitect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

DORINTA DE LUCRU INTR-O FIRMA DE PROIECTARE MULTINATIONALA.
INTERES PENTRU PROIECTELE FIRMEI.
CUNOSTINTE DE AUTOCAD, 3D MAX, PHOTOSHOP, COREL DRAW
DORINTA DE A FACE O PROIECTARE MODERNA DESCHISA CATRE NOU.
CEREM SERIOZITATE.

Descrierea jobului

FIRMA NOASTRA CAUTA PENTRU ANGAJARE TINERI ARHITECTI SAU CONDUCTORI ARHITECTI PENTRU A FORMA O ECHIPA DE PROIECTARE CAPABILA SA REALIZEZE CELE MAI VARIATE PROIECTE, DE LA LOCUINTE UNIFAMILIALE LA ANSAMBLURI DE BLOCURI, HOTELURI, CLADIRI DE BIROURI.
FIRMA NOASTRA ASIGURA TOATA GAMA DE PROIECTE REALIZABILE ATAT IN BUCURESTI CAT SI IN TARA.

Descrierea companiei

FIRMA MULTINATIONALA CU UN COLECTIV TANAR DAR EXPERIMENTAT.
FIRMA ESTE ANGAJATA IN PROIECTE DE ANVERGURA PRECUM CLADIRI DE BIROURI, ANSAMBLURI DE LOCUIT, HOTELURI SI SPATII DE RECREERE IN NEPTUN-OLIMP SI POIANA BRASOV.

Expirat
arhitect, conductor arhitect  -  arh geo construct