Publicat 29 Mai 2008 | Reactualizat 27 Iun 2008 | Expiră 29 Iun 2008

Arhitect / Conductor Arhitect / Urbanist

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ARHITECT, CONDUCTOR ARHITECT
UTILIZATOR AUTOCAD, 3DS MAX
CUNOSTINTE DE PROIECTARE

URBANIST
UTILIZATOR AUTOCAD, CORELDRAW

OPTIMIST, ABIL, SOCIABIL, COMUNICATIV, CREATIV, PERSEVERENT, ORGANIZAT, CU SPIRIT DE ECHIPA

Descrierea jobului

PROIECTARE ARHITECTURA :
ILUSTRARI DE TEMA, C.U., P.A.C., D.D.E., URMARIRE SANTIER

PROIECTARE URBANISM :
C.U., P.U.D., P.U.Z.,

APROFUNDAREA CUNOSTINTELOR IN DOMENIUL ARHITECTURII SI URBANISMULUI;
BONIFICATII IN FUNCTIE DE REALIZARI

GRUP DE FIRME, CU EXPERIENTA IN DOMENIUL PROIECTARII DE ARHITECTURA SI URBANISM;
ASIGURAM SERVICII DE PROIECTARE COMPLEXA, CONSULTANTA DE SPECIALITATE

Expirat
Arhitect / Conductor Arhitect / Urbanist  -  ROM-SCAD PROIECT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles