Publicat 27 Dec 2006 | Reactualizat 25 Ian 2007 | Expiră 27 Ian 2007

arhitect, conductor arhitect, student an terminal, desenator

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoscător al unui program de proiectare sau calcul

Descrierea jobului

VA LUCRA ÎNTR-UN COLECTIV CU MEDIA DE VÂRSTĂ DE 35 ANI;
- bonuri de masă, decontare deplasări şi transport.
- premieri în funcţie de rezultatele obţinute.

Descrierea companiei

Firmă proiectare construcţii
- firma utilizează programele:autocad 2007, robot millenium, doclib, word, excel etc.
- domenii de proiectare: arhitectură, rezistenţă, instalaţii sanitare, termice, electrice, curenţi slabi, studii geotehnice, hidrotehnice, expertize tehnice etc.,
- obţinere avize şi autorizaţii de construire.

Expirat
arhitect, conductor arhitect, student an terminal, desenator  -  S.C. HORMIGON Ploiesti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles