Publicat 06 Feb 2006 | Reactualizat 05 Mar 2006 | Expiră 09 Mar 2006

arhitect/conductor arhitect/proiectant CAD

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte avansate in proiectarea asistata (utilizare programe specifice de proiectare si programe de randare corespunzatoare)

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI POST :
- realizare proiecte SF+PT+DDE (planuri generale, detalii, memorii tehnice, antemasuratori, caiete de sarcini);
- elaborarea documentatiei pentru Certificate de Urbanism, Memorii Tehnice, Studii de solutie,etc
BENEFICII:
Lucru in echipa, perfectionare si afirmare profesionala.
Incurajarea performantelor;
Implicare in proiecte importante
Salariu motivant, cu posibilitate de crestere dupa perioada de proba in functie de performante
Concediu platit 30 de zile, prime pt. Craciun si concediu

Descrierea companiei

Birou de proiectare arhitectura.
Colectiv tanar, dinamic si profesionist.

Expirat
arhitect/conductor arhitect/proiectant CAD  -  M2 SISTEM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles