Publicat 30 Mai 2007 | Reactualizat 28 Iun 2007 | Expiră 30 Iun 2007

Arhitect, Conductor Arhitect, Arhitect Stagiar, Absolvent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Arhitect, Conductor Arhitect, Arhitect Stagiar, Absolvent
- cunosterea aplicatiei Archicad
- capacitatea intelegerii unei sarcini profesionale si a finalizarii acesteia
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare
- atentie distributiva, atentie la detalii
- seriozitate si bun simt
- disponibilitate de invatare si asimilare pe termen lung
- capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe
- fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare

Descrierea jobului

- intocmire documentatii pt toate fazele de proiectare CU, PAC, PT, PUD, PUZ (sub indrumarea arhitectului sef de proiect)
- intocmire documentatii pt avize...etc
- salarizare negociata in functie de experienta si rezultatele obtinute pe parcurs.

Birou de proiectare Arhitectura si Urbanism, intr-un colectiv tanar si dinamic, atmosfera lejera.

Expirat
Arhitect, Conductor Arhitect, Arhitect Stagiar, Absolvent  -  SC PLANIMETRIX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles