Publicat 13 Mar 2008 | Reactualizat 11 Apr 2008 | Expiră 13 Apr 2008

Arhitect / Arhitect stagiar / Conductor arhitect

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Arhitect sau conductor arhitect pentru proiecte interesante si cu arhitectura deosebita pe plan national si international:
- siguranta in lucru cu programele de CAD AutoCAD sau Nemetschek si eventual suplimentar ArhiCAD
- experienta cu sistemele de comunicare moderne si cu programele MS Office (Acces, Exel, Word, Powerpoint)
- pentru postul de sef de proiect: experienta ca arhitect / conductor arhitect/ sef proiect pe o perioada de cel putin 3 ani intr-un birou de arhitectura
- cunoasterea limbii germane si eventual a unei alte limbi straine constituie un avantaj
- disponibilitatea de coordona proiecte pe intreg teritoriul tarii (calatorii de afaceri) si strainatate
- creativitate si simt estetic
- capacitatea de a gasi solutii tehnice si estetice optime chiar in situatii dificile
- capacitatea de coordonarea a subordonatilor (desenatori, tehnicieni)
Arhitect sau conductor arhitect:
-- cunoasterea materialelor de constructii si a detaliilor tehnice legate de folosirea acestora
- spirit de lucru cooperativ, dinamic si eficient
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Domeniul dumneavoastra de activitate cuprinde:
- proiectare de arhitectura
- capacitatea de organizare de proiect
- coordonarea tuturor specialitatilor
- asistenta tehnica pe perioada executiei
- arhivare electronica de date
- reprezentarea biroului la meetinguri si conferinte nationale si internationale.
- participarea la concursuri de arhitectura nationale si internationale.

Salariu atractiv raportat la capacitatea profesionala a angajatului, prime pe lucrari si de sarbatori, telefon de firma.

birou de arhitectura romano-german cu activitate de proiectare generala pe tot teritoriul Romaniei si international.
- O echipa tinara cu si placuta cu 15 angajati se bucura sa va cunoasca si asteapta cv-ul dumneavoastra cu poza cit mai repede precum si informatii referitor la nivelul salariului dorit si al celui mai scurt rastimp de incepere al activitatii

Expirat
Arhitect / Arhitect stagiar / Conductor arhitect  -  GERMAN ARCHITECTS & PARTNERS