Area Trainer - OMV Petrom

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
- Excelente abilitati de comunicare, relationare si prezentare;
- Initiativa, proactivitate, lucru in echipa;
- Persoana charismatica, persuasiva, organizata;
- Disponibilitatea pentru deplasari in tara -75%
- Permis de conducere de min 1 an

Descrierea jobului

- Identificarea nevoilor de training, planificarea si livrarea programelor de training;
- Elaborarea si customizarea programelor de training, a studiilor de caz, a jocurilor de rol;
- Generarea de feedback-uri participantilor la curs;
- Realizarea raportarilor periodice catre clientii interni;
- Inaintarea propunerilor de programe pentru nevoile identificate in timpul sesiunilor de training;
- Asigurarea suportului in organizarea/administrarea trainingurilor din cadrul companiei;
- Participarea la elaborarea bugetului de training;
- Implicarea in diverse proiecte de dezvoltare organizationala.

Oferim :
- Salariu motivant
- Bonusuri periodice
- Perioada de formare
- Mediu placut de munca
- Echipa tanara
- Autoturism de serviciu + laptop+telefon
- Diurne si cazare in cazul deplasarilor

IPP - Instore Power Provider este jucător principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, asigura clienților săi, producători si retaileri internaționali, servicii de reprezentare comercială, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si certificare comercială.

OMV Petrom este cea mai mare companie de energie din Europa de Sud-Est.

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos